Menigheten Nytt Liv Stavanger har gleden av å presentere våre nye t-skjorte, selvsagt med påtrykt logo. T-skjorten er laget i sort farge med vår logo i gullfarge.
Rolf og Gladys viser frem våre nye t-skjorte for Menigheten Nytt Liv Stavanger. Foto: 25. juni 2020.
Flott å bruke ved evangelisering
Vi er så glad for at Rolf og Gladys raskt tok initiativ til å bestille t-skjorter med logo til Menigheten Nytt Liv Stavanger.
Disse t-skjortene ønsker vi å bruke når vi er ute blant folk å evangeliserer på torsdager eller i forbindelse med Jesus fest. T-skjorte skaper enhet i teamet, og forteller hvem vi er og hva vi tror på.
T-skjorte Menigheten Nytt Liv Stavanger med påtrykt logo. Foto: Tormod Gundersen.
T-skjorter kan bestilles
Er du medlem eller ønsker å bestille en t-skjorte? Ta kontakt med Rolf Aarstad eller send oss en bestilling så ordner vi med resten. Betaling via Vipps. Bestilling T-skjorter